Malá cena Pardubic – 56. ročník

17.–18. 10. 2026

17.–18. 10.

Pardubice

Český pohár

Oficiální výsledky
dorostenky
Poř.BruslařKlubSPFSCelkemČásti a protokoly
1. Poř. — ZlatoBK Pribram42,2273,20115,42
2. Poř. — StříbroFSC Koprivnice37,8260,0397,85
3. Poř. — BronzIce Skating Prague 633,2862,4795,75
4BK Hradec Kralove37,9656,8394,79
5BK Variace Liberec32,7960,2493,03
6BK Ostrava24,7557,8282,57
7KK Pardubice26,9854,9081,88
8BK Hradec Kralove28,2049,4377,63
9USK Praha25,8849,9275,80
10BK Hradec Kralove27,4147,9875,39
11USK Praha25,7249,2875,00
12KK Pardubice25,6149,1674,77
13BK Ceske Budejovice27,2944,8172,10
14KK Pardubice24,3545,1769,52
15KK Pardubice22,5845,0467,62
16Kraso Hronov23,5142,7766,28
17Krasobruslarsky klub Orel Zdar nad Sazavou21,6744,1165,78
18TJ AS Mlada Boleslav24,5739,8664,43
19HC PZ Kraso Kladno21,3742,7964,16
20HC Rakovnik17,5445,6563,19
21KK Pardubice23,8638,2962,15
22Ice Skating Prague 621,7639,0360,79
23FSC Ocelari Trinec21,4235,1256,54
24KK Pardubice22,9433,1456,08
25HC Strakonice15,5940,2155,80
26Podripsky krasobruslarsky klub Roudnice nad Labem20,6434,0854,72
27Akademie Tomase Vernera19,3133,4652,77
28Spartak Zebrak16,9134,1151,02

28 výsledků

Celkový součet a pořadí spočítány z bodů jednotlivých částí.